19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 05 Şubat 2017 18:41

HANNOVER FUARI DÜN BİTTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HANNOVER FUARI DÜN BİTTİ

Hannover’de düzenlenen Turizm Fuarı dün bitti. Danimarka Prensesi Benedikte ‘nin de katıldığı bir törenle açılan  fuarda Didim Region adındaki standa bölgede Türkiye Turu pazarlayan seyahat acenteleri ve tur operatörleri ilgi gösterdi ve fuarın 2. Günü düzenlenen 4 kişilik 5 yıldızlı otelde Didim Tatili çekilişinde yapıldığı Didim gecesine katıldılar.  Ardından Tüm fuarın konsepti olan 3. Gün düzenlenen Antalya Gününde yine çeşitli Turizm Destinasyonları kendini ifade edebilme fırsatı Buldu.

Didim Heyetinden Salih Bankoğlu, DRV  Yurtdışı  Komisyon Üyesi Hikmet Atilla, TURSAB Didim Bölge Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Sevim Erdoğmuş Atilla ve URSAB yurt Dışı sorumlusu ve fahri Hemşehrimiz Hüseyin Baraner’in katıldığı  Didim Bölge (Region) standında özellikle Türklerin ağırlıklı yaşadığı  yer olması sebebiyle bir çok  tur operatörü ve Seyahat Acentesine görsel ve y basılı dokümanlarla Didim anlatıldı.

 

Antalya günleri kapsamında verilen öğlen yemeğinde geleneksel Türk yemeklerinin yanı sıra özellikle zeytinyağlı yemekler ikram edilirken sağlıklı beslenme konusunda da  farkındalık yaratılmak amaçlandığı gözlendi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü