24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 06 Şubat 2017 16:30

ENSEYİ KARATMAYALIM

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ENSEYİ KARATMAYALIM

Umudumuz Koruyoruz

Didim  Belediyespor deplasmanda Yatağanspor’a 2-1 yenilerek Didim’e mahzun döndü

Lig başından beri talihsizlikler peşini bırakmaya Didim Belediyespor Sezonun ikinci yarısında yaptığı ara transferlerle başaramadığı galibiyet hedeflerine geçen hafta kadrosuna kattığı Arda Odimba’nın peş peşe attığı 2 golle umuda yeniden tutunmuştu.

Yatağan Kaya Köstepen İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşmanın hakemleri Tolga Tugay İnan, Kadir Devrim ve Ozan Burak Akduman üçlüsü yönetti.

Karşılaşma için Didim Seyahat taraftarları Yatağan’a götürdü. Yatağana karşılaşmayı Didim Belediyespor yöneticileri  başkan Bedri Altıntaş ile birlikte izledi. Yatağan Takımı yöneticileri centilmenlik sergileyerek Didim Belediyespor Kaptanına ve hakemlere çiçek verdi.

Maçın 3. Dakikasından Mustafa Yıldırım’dan gelen ilk gol ilk yarının da skoru oldu. İkinci yarının 13. Dakikasında skoru Batuhan Günay’ın golüyle 2-0 yapan Yatağan spor maçı rölantiye alarak zaman geçirmeye başladı. Ataklarla Yatağan kalesinde gol arayan Didim Belediyespor  maçın tek golüne 73. Dakikada Turan Gönültaş ile ulaştı.

8 tane sarı kartın gösterildiği maçta

İkinci yarıdan itibaren  Didimli taraftarlar Aydınlı takımların maç sonuçları ile umutlarını korumaya çalışsalar da Karpuzlu’nun lideri yendiğini, Çine’nin de deplasmanda puanla dönmesiyle Aydın’da düşme potasına hızla giden takımdan üzüntü duydular.

 

Taraftarlar Didim Belediyespor için duydukları üzüntülerini,  sosyal medyadan  özellikle yöneticilere yüklenerek çıkarmaya çalıştılar.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü