24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 10 Şubat 2017 14:35

DİDİMLİ ÖĞRETMEN İBRAHİM ATA YÖNDER’Lİ OLDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(3 oy)

DİDİMLİ ÖĞRETMEN İBRAHİM ATA YÖNDER’Lİ OLDU

Üstün  Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Akademisi Didim Yönder Okulu basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğüne  Öğretmen İbrahim ata getirildi.

23 yıl Didim’de bir çok  okulda görev yaptıktan sonra emekli olan öğretmen İbrahim Ata, “Okulun tanıtım ve proje ataklarını yapabileceği bir görevle Didim’e olan eğitim borcumu ödemek için bu görevi kabul ettim.

Didim Yönder Okulları 190 öğrenci ile 14 sınıfta eğitim veriyor, toplam öğrenci sayısına ve puan ortalaması alındığında Didim’in son 4 yıldır TEOG birincisi bir okul  ortalama 12 kişilik sınıflarda  öğrenim gören öğrencileri ile 4 sınıftan sonra derslik sitemine göre eğitimin yapıldığı bir kurum halindeyiz, diğer okullarla olan iletişimimize özen göstererek okulumuzun daha iyi tanıtılması gerektiğine inanıyorum.

 

Konferans salonumuzu ve üstü örtülerek kış aylarında da kullanılabilecek halı sahamızı diğer okullarla ortaklaşa yapabileceğimiz sosyal alanlar olarak kullanacağız. Şubat sonunda yapacağımız deneme sınavı ile önümüzdeki yıl okulumuza burslu olarak alacağımız öğrencilerimizi seçeceğiz.  30 kadar öğrencimiz halen burslu olarak okuyor, Sınavda öğrencilerimize başarı durumlarına göre %70’e kadar burs veriyoruz. Böylece başarılı çocuklarımızı bünyemize katmak istiyoruz” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü