20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 11 Şubat 2017 13:52

YILDA 1000TL’den FAZLA ELEKTRİK PARASI ÖDÜYORSANIZ AYDEM’LE ANLAŞIN

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

YILDA 1000TL’den FAZLA ELEKTRİK PARASI ÖDÜYORSANIZ AYDEM’LE ANLAŞIN

Aydem, indirimli elektrik avantajından faydalanmaya devam etmek isteyen müşterilerini bilgilerini güncellemeleri konusunda uyardı.

Aydın Denizli ve Muğla illerinin  elektrik tahsilat şirketi olan ve Didim’de de elektrik tahsilatı yapan AYDEM senelik 2400 kWh, yani elektrik faturası aylık ortalama 82 TL'yi geçen tüm tüketicilere indirimli elektrik kullandırabiliyor.

İletim sistemine doğrudan bağlı olan ve elektrik tüketimi senelik 2400 kWh, yani elektrik faturası aylık ortalama 82 TL'yi geçe tüm tüketiciler, Aydem ile yapacakları İkili Anlaşma ile indirimli elektrikten faydalanma şansına sahip oluyorlar ve indirimli elektrikten faydalanmanın tüketicilere herhangi bir ek maliyet getirmiyor.

Elektrik Piyasası Mevzuatında yapılan değişiklik doğrultusunda, müşterilerin indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleri için bilgilerini güncellenmeleri gerekmektedir.

Bu kapsamda elektrik aboneliğiniz; gerçek kişi adına ise, kullanıcı bilgilerinizdeki TC kimlik veya yabancı kimlik numaranızı, tüzel kişi adına ise, kullanıcı bilgilerinizdeki vergi kimlik numarasını, yetkili kişinin adı ve soyadını, T.C. kimlik numarasını veya yabancı kimlik numarasının, bilgilerinin güncel olması gerekmektir.

Aydem müşterimizseniz http://www.aydem.com, üzerinden Online İşlemler sayfasını ziyaret ederek ya da Ziraat Bankasının sokağında bulunan AYDEM Didim Müşteri İlişkileri Merkezine giderek kullanıcı bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyor. .

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü