19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 13 Şubat 2017 17:44

BALIKCI DESTAN’IN CESEDİ BULUNDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

BALIKCI DESTAN’IN CESEDİ BULUNDU

Didim'de  sabahın erken saatlerinde balığa çıkmaya hazırlanan balıkçılar denizde bir erkek cesedi gördüler. Olay yerine gelen polis, Cesedin bölgede balıkçılık yapan Destan Mert’e ait olduğu tespit edildi. 50 yaşlarındaki balıkçının cesedinin bulunduğu yerden 150 metre kadar uzakta bulunan Altınkum’da bağlı bir teknede yaşadığı belirlendi.

Didim’de Altınkum İskelesi’nde balıkçılık yapan vatandaşlar, iskelede iplere dolanmış  bir ceset görünce polise  bildirmişler olay yerine gelen Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Didim olay yeri inceleme bürosu ekipleri Denizdeki şahsın Sahilde balıkçılık yapan ve kendisine ait teknede yaşadığı öğrenilen Destan Mert’e ait olduğunu tespit ettiler.

Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla denizden çıkarılan şahsın  50’li yaşlardaki  yaşlarındaki Destan Mert’e ait olduğu gece teknede alkol aldığı,  alkolün etkisiyle tekneden denize düştüğü tahmin ediliyor.

Denizden çıkarılan ceset, polisin ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Didim Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı cesedin Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği bildirildi.  Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı, balıkçının kesin ölüm nedeni tespiti için  Altınkum’daki MOBESE Kamera görüntülerinin inceleneceği de öğrenildi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü