22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 13 Şubat 2017 17:48

GÖZ KAMAŞTIRDILAR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

GÖZ KAMAŞTIRDILAR

Didim Aydın Kuyumculuk firmasının 2.sini düzenlediği altın ve mücevher defilesinde, yeni sezon altın ve pırlanta ürünleri beğeniye sunuldu. 4 Manken tarafından sergilenen defilede bazı ürünlerde vitrinlerde görücüye çıktı.

D-Marin Didim Yat Kulübü'nde hafta sonu düzenlenen  yeni yılın yeni konsept  altın defilesine, Didim’in iş dünyası ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Aydın Kuyumculuk firmasının ev sahipliğini yaptığı altın defilesinde Fagold, Roberto Bravo, Assos Pırlanta, Yamachi ve Arpaş markalarının yeni sezon pırlanta ve 22 ayar ile 14 ayar konsept ürünleri, tanıtıldı.

Aydın Kuyumculuk firması sahiplerinden Eylem Aydın, Aydın Kuyumculuk olarak konsept ürünlerini tanıtmak amacıyla Didim’de  ilkini geçen yıl düzenledikleri altın defilesinin bu yıl ikincisini düzenlediklerini ve bu defileyi geleneksel hale getirerek, her sene sürdürmeyi düşündüklerini söyledi.

Eylem Aydın, "Aydın Kuyumculuk firması olarak çalıştığımız markaların yeni konsept ürünleri Didim’de  sergileniyor. Bu etkinliğimizin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha da geliştirerek geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bizleri burada yalnız bırakmayan değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Aydın, yeni sezona hazırlıkları süren yeni mağazayla gireceklerinin haberinide paylaştı ve  “Yeni sezona, yeni yüzümüzle ve yeni tasarladığımız mağazamızla gireceğiz. Bunun da heyecanını yaşıyoruz. Değerli konuklarımızı nisan ayı sonu itibariyle yeni mağazamızda ağırlıyor olacağız.” Dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü