22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 14 Şubat 2017 16:01

Masa tenisi çeyrek final müsabakaları tamamlandı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)Masa tenisi çeyrek final müsabakaları tamamlandı

Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi çeyrek final müsabakaları hafta sonu tamamlandı.

Didim Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalar Eş zamanlı olarak Türkiye’de 4 ilde  Aydın, Karaman, Çorum ve Elazığ gerçekleştirildi.

Didim Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda hafta sonu gerçekleşen karşılaşmalara   91 sporcu katıldı.

Aydın  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde iki gün süren  ve Didim Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda gerçekleşen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Çeyrek Final Müsabakalarına  erkekler kategorisinde; İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Edirne, İstanbul Anadolu, Sakarya, Muğla, Manisa, Eskişehir, İzmir, Uşak ve Aydın illerinden sporcular katıldı. Kırklareli, Balıkesir, Kocaeli, Bursa, İstanbul Avrupa, Çanakkale, İzmir, Denizli, Uşak, Kütahya, Muğla ve Aydın illerinden Kız takımlar vardı.

Çeyrek final de erkekler A grubunda İstanbul Avrupa 1’inci, Kocaeli 2’nci ve Sakarya 3’üncü, B grubunda Aydın 1’inci, İzmir 2’nci ve Bursa 3’üncü, C grubunda İstanbul Avrupa 1’inci, Muğla 2’nci ve Edirne 3’üncü oldu.
Kızlarda A grubunda Aydın 1’inci, Bursa 2’nci ve Kütahya 3’üncü, B grubunda Kocaeli 1’inci, İzmir 2’nci ve İstanbul Avrupa 3’üncü, C grubunda Kırklareli 1’inci, Denizli 2’nci ve Uşak 3’üncü oldu. Didim’deki karşılaşmalarda  1’inci ve 2’nci olan takımlar 4 - 5 Mart 2017 tarihleri arası Kütahya’da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yarı Final karşılaşmalarına katılacaklar.
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü derece giren  eden sporculara madalya ve başarı belgesi verilirken çeyrek finale katılan tüm sporculara katılım belgesi verildi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü