19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 14 Şubat 2017 16:08

ODA ÜYELERİ 2 FUARA ÜCRETSİZ GİDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ODA ÜYELERİ 2 FUARA ÜCRETSİZ GİDİYOR

Antalyadaki Fuar Bugün başlıyor.  Didim Ticaret Odası üyelerini 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarına ücretsiz  götürdü.

Bu yıl Antalya’da  24. Düzenlenecek olan fuar Türk gıda firmaları ile birlikte 15 ülkeden 400’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini sergilediği Türkiye’nin en büyük uluslararası gıda ve içecek fuarı özelliğini taşıyor. Sektöre ilgi duyan üyeleri için 1 otobüs kiralayan oda 45 kadar üyesini fuara götürdü.

Didim Ticaret Odası Kuşadası’nda 22-25 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olan “2017 Ağırlama Konaklama Teknolojileri Ve Ev Dışı Tüketim Fuarı”na da ücretsiz ulaşım sağlayacak

Ağırlama Sektörünün Kalbi “Aegean Hosttech Fair Platform 2017'de Atacak!

Aegean Hosttech Fair Platform 2017 Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı 22 – 25 Şubat 2017 tarihleri arasında Ege’nin turizm merkezlerinden Kuşadası’nda Efes Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Didim Ticaret Odası Fuarın ilk günü olan 22 Şubat Çarşamba günü ücretsiz ulaşım sağlayacak.

Sektörün pek çok önemli kuruluşu tarafından desteklenmekte olan fuar, gelişen ve büyüyen Otel & Restaurant & Cafe-Bar işletmelerinin; Dekorasyon ve Mefruşatı, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları, Temizlik, Gıda ve Sarf Malzemeleri tedariğinin sağlandığı, turizm işletmelerinin Türkiye’de en yoğun olduğu bölgede yapılan, tüm Türkiye’nin kamu kurum ve kuruluşlarının ve sosyal tesislerin üst düzey yöneticilerini ağırlayan en konforlu ve en verimli buluşması olacak.

Odadan verilen bilgiye göre Fuara katılmak isteyenlerin 20 Şubat Pazartesi günü mesai bitimine kadar http://www.didimto.org.tr/fuarkayit linki üzerinden kayıt formunu doldurarak veya 811 25 63 numaralı telefonu arayarak isim yazdırmaları gerekmektedir.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü