23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 15 Şubat 2017 16:08

REFERANDUM PARTİ MESELESİ DEĞİL MEMLEKET MESELESİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

REFERANDUM PARTİ MESELESİ DEĞİL MEMLEKET MESELESİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan dün Didim’e gelerek Referandum çalışmalarını başlattı.

Yalnızca Atatürk resimleri ve Türk Bayrağı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 1 tane resmi ile süslenmiş olan Didim Ticaret Odası Kültür Merkezinde yapılan toplantıya çok sayıda Didimli ile birlikte, VHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci ve yönetim kurulu üyeleri ile Eski adalet bakanlarından Seyfi Oktay, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ile CHP’li  Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı söylenmesinin ardından İlçe Başkanı Gökmen Karataş Milletvekili Tezcan’a ve gelen konuklara hoş geldiniz dedi. Referandum çalışmasına start verdiklerini söyledi ve referandum kampanyası CHP’nin çalışması olmadığını Konunun Parti Meselesi Değil memleket meselesi olduğunu söyledi ve aynı zamanda Anayasa  komisyonu üyesi de  olan   Tezcan’a teşekkür etti.

Kürsüye gelen Aydın CHP il başkanı Bayram İnci’de , kendisine yapılan saldırıya rağmen çalışmalarını aksatmayan Tezcan’ın hukukçu kişiliğinden kaynaklı olarak konuya daha fazla hakim olduğunu söyledi ve referandumda Hayır kampanyasına bugün itibariyle başlattıklarını söyledi.

 

Daha sonra kürsüye gelen Bülent Tezcan salon toplantısı olarak düşündüğünü ancak salon mitingi havasında olmasından dolayı gelenlere teşekkür etti. Kampanyanın nasıl yürütüleceği hakkında parti görüşünü aktaran Tezcan’ın konuşmasının tamamını yarınki gazetemizde bulabilirsiniz.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü