18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 18 Şubat 2017 14:11

TURSAB’dan Her Acente Bir Kitap Kampanyası

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TURSAB’dan  Her Acente Bir Kitap Kampanyası

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında Şırnak’ta bölgede yaşanan olaylara sokağa çıkma yasağı konularak eğitime de bir müddet ara verilmiş, öğretmenler izinli sayılmışlardı. . Daha sonra destek eğitimlerle ve bazı öğrenciler başka illere gönderilerek eğitimlere devam edilmişti.

TURSAB  Güneydoğu Bölgesel Yürütme Kurulu’nca yaşanan sokağa çıkma yasakları nedeniyle Şırnak İli’nde eğitim ve öğretim olanaklarından uzak kalan öğrencilerin yaklaşan üniversite sınavları öncesinde eğitimlerine destek vermek amacıyla “Her Acente Bir Kitap” Kampanyası başlattı.

Didim TURSAB Bölge Yürütme Kurulu adına Başkan Aylin Bal “Didim BYK üyesi 45 acente ile birlikte Didimlilerin yardımlarının da kendileri aracılığı ile ulaştırabileceklerin söyledi ve  TURSAB’ın başlattığı Yardım kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara kitap yardımı yapılması hedeflenmekte. Kampanya kapsamında özellikle üniversite hazırlık kitapları bağışlarının en geç 10 Mart 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar TURSAB  Didim  Bölgesel Yürütme Kurulunun Devlet Hastanesi karşısındaki Altıgen iş Merkezi No:1/14’deki ofisine teslim edebileceklerini” söyledi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü