23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 20 Şubat 2017 16:42

Ticaret Odasından Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Ticaret Odasından Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Didim Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri Didim’e yeni atanan bazı kamu kurumlarının müdürlerini ziyaret etti.

Didim Ticaret Odası’nın gerçekleştirdiği ziyaretlere  Oda Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mekin Subaşı ve Lütfü Karaaslan, Meclis Üyeleri; Veysel Ece, Hikmet Atilla, Medeni Karataş, Deniz Demir ve Aydın Çağlayan katıldı

Oda  ziyaretini  Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden getirilen Emrah Turgut’a yaptı.  Müdür Turgut, İlçenin eğitim durumu, eğitim kalitesindeki yükseliş, Aydın’a göre eğitimdeki durum hakkında bilgiler verdi. FETÖ kaynaklarından  dolayı devlet tarafından el konulan Gonca Kolejinin  Fen Lisesine dönüştürülmesi  söylentileri ve  yapılması planlanan Fen Lisesi hakkında da gelişmeler paylaşıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu’nu da ziyaret eden Oda yöneticileriilçenin asayiş durumu ve yaz sezonunda artan nüfus dolayısıyla artması muhtemel suçlar  ve suçu önleme çalışmaları ile  beklentiler konuşuldu.  Emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu  Ticaret odasına ziyaretleri için teşekkür etti ve uzun yıllardır Aydın’da görev yaptığını, Didim’e daha önce de sık sık geldiğini ve Didim’i sevdiğini söyledi.

Didim Tapu Müdürü Aynur Topkaya’yıda ziyaret eden  Didim ticaret Odası heyeti  Topkaya’ya hayırlı olsun dedi ve emlak / inşaat sektörü hakkında bilgiler verdi.

Didim Ticaret Odası  Didim Gıda Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdür Vekili Özgür Yıldırımer’e de bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri için Ticaret Odası heyetine teşekkür eden Yıldırımer ile İlçenin tarımsal üretimindeki durumu konusunda bilgiler verdi ve  fikir alışverişinde bulunuldu.

Son olarak yeni oluşturulan bölgedeki hazine arazisi bakımından en yoğun ilçe olan Didim’de işgaller ve kötü amaçlı kullanımlarla ilgili bilgileri  Milli Emlak Müdürü İrfan Dağtekin’i ziyaret etti. Dağtekin’e hayırlı olsun dileklerini ileten Ticaret Odası Heyeti “suiistimal edilen  hazine arazileri sebebiyle Didim’de  bu birimin özellikle kurulmasının birçok fayda sağlayacağı için Didim’e hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü