22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 21 Şubat 2017 14:48

Didim Esnaf Kefalet Kooperatifinin 17 yıllık Üyesi Görevden Ayrıldı.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

 

Didim Esnaf Kefalet Kooperatifinin 17 yıllık Üyesi Görevden Ayrıldı.

Didim Esnaf  Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu  üyesi Çağlayan Çakır yeni açtığı işyeri nedeniyle Kooperatif ortaklığından ayrıldı Kooperatifin geçen hafta yaptığı genel kurulunun ardından yaptığı 4’ü yeni ortak 7si eski ortakların kerdi talepler dosyasının görüşüldüğü ilk yönetim toplantısında  dosya talepleri değerlendirildi ve müracaatçıların istihbaratı  yapıldıktan sonra krediye uygun olanlara kredi verilebileceği belirtildi.

Yönetim Kurulu toplantısının ardından Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç  17 yıldırı beraber çalıştık dediği Çağlayan Çakır’a kooperatif adına  saat hediye etti ve  17 yıl önce tek sobalı elektrik parasının yönetim olarak  ceplerinden ödendiği binadan şimdiki modern kooperatif binasına ulaşmalarının  aynı ekiple mümkün olduğunu bir birlerine güvenen ve birbirlerine saygılı bir yönetimin ancak bu kadar başarılı olabileceğini söyledi.

17 Yıllık yönetimlerde karar toplantılarında hiç şerhli madde olmadığına söyleyen Kubaliç sağ olsunlar fedakarlıklarla ve güvenle kooperatifi  bu günlere getirdik, bu bir ekip işiydi bizde bunu başardık. Çağlar’a bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim ve yönetimimize yeni katılan Halil İbrahim Serin’e de hoş geldin diyorum dedi.

Yönetim kurulu üyelerinden Emin Gümüş kendisinin Çağlardan daha sonra yönetime girdiğini, çalışma süresince çok destek ve yardımlarını gördüğünü belirtti ve Saat 9’da kooperatifi açıp saat 17,30’da kendi işyeri gibi kapatan bir başkana çok güvendiğimiz için yönetim kurulu gündemlerinde verdiği kararlara itiraz etmedik, çünkü bizim yüzümüzü kızartacak hiç bir şey yapmadı, başkana teşekkür ederim Çağlar arkadaşıma da yeni işinde başarılar dilerim dedi.

Daha sonra yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif çalışanları ile vedalaşan Çağlar Çakır herkese teşekkür etti ve haklarını helal etmelerini istedi. Çağların ayrılışında yaşanan duygusallıklar, Halil İbrahim Serin’e hoş geldin denildikten sonra yerini neşeye bıraktı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü