22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 23 Şubat 2017 16:23

Didim Ticaret Odası Fuarı’ndaydı “Didimli Esnaf İlgi Göstermedi”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Ticaret Odası Fuarı’ndaydı

“Didimli Esnaf İlgi Göstermedi”

Didim Ticaret Odası, 22-25 Şubat günlerinde açık kalacak olan Aegean Hosttech Fair Platform 2017 Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı’na sektörle ilgilenen üyelerini ücretsiz olarak götürdü.

22 Şubat Çarşamba günü başlayan   Kuşadası’nda yapılan Fuara ilk günü   ücretsiz ulaşım sağladı. Didim Ticaret Odası Personellerinden Fuar Sorumlusu Alper Kökşen koordinatörlüğündeki Didim grubu Fuarda sergilenen ürünlerin yanı sıra, sektördeki en iyi uygulamalar ve son yenilikler görme imkânı buldu.

Sektörün pek çok önemli kuruluşu tarafından desteklenmekte olan fuar 25 Şubat Cumartesi gününe kadar açık kalacak. Fuarda Gelişen ve büyüyen Otel & Restaurant & Cafe-Bar işletmelerinin; Dekorasyon ve Mefruşatı, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları, Temizlik, Gıda ve Sarf Malzemeleri tedariği sağlanabiliyor.

Fuarı değerlendiren sektörün içinden bir gurup Didim’den fuara ilginin az olduğunu bunun sebebinin önümüzdeki yıl turizm sezonu ile ilgili kaygı duyanların işyerlerini ya açmayacaklarını ya da herhangi bir yatırım yapmadan mevcut haliyle hizmet vereceklerini  tespit ettiklerini”  belirttiler ve “16 Nisan sonrası ülke gündeminden,  terör ve anti demokratik uygulamalar  çıkar ve demokratik uygulamalar hayat geçirilirse  hareketlenme olur, esnafta o zaman hizmet alacağı adresleri kendileri bulur” dediler

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü