20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 24 Şubat 2017 16:07

Didim MYO’dan Rektöre Ziyaret

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim MYO’dan Rektöre Ziyaret

Adnan Menderes Üniversitesi’ne bağlı  Didim Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Battal Oğuz’un eşliğinde 22 Şubat tarihinde Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan’ı makamında ziyaret etti.

Didim MYO’lu öğrenciler , Adnan Menderes Üniversitesi’nde öğrenim görmekten duydukları  memnuniyeti Rektöre bizzat kendilerinin iletmek istediğini söyleyen  Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Battal Oğuz, “Öğrencilerinin sorunlarını bilen, çözmek için çalışan Rektörümüze teşekkürlerimizi ve memnuniyetimizi ilettik.” dedi.

Ziyarette söz alan öğrenciler “Öğrencilerin derdinden anlayan bir Rektörümüz olduğu için çok şanslıyız. Rektörümüz sıkıntılarımıza sosyal medyadan hemen cevap veriyor, sorunlarımızı kısa sürede çözüyor. Rektörümüzü kendimize çok yakın hissediyoruz. Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi olmak bu açıdan büyük bir ayrıcalık.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan ise öğrencilerimizi ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederken, kendilerine ihtiyaç duydukları her konuda destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü