19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 24 Şubat 2017 16:09

AYDIN DERBİSİ YARIN

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

AYDIN DERBİSİ YARIN

Bölgesel Amatör Lig 8. Gurupta Didim Belediyespor ile Sökespor arasındaki maç yarın saat 14,00’de Didim Atatürk Stadyumunda oynanacak

Maçı İzmir Bölgesinden Efe Soysal yönetecek, yardımcı hakemliğini  Gökhan Arık, Güner Mumcu Taştan, Mehmet Dişçi’nin yapacağı maç için Söke’den çok sayıda taraftarın gelmesi bekleniyor.

Grup lideri Sökespor’un galip gelerek liderliği bırakmak istemeyeceği, Didim Belediyespor’unda ligde kalabilme mücadelesine sahne olacak maçın çekişmeli geçmesi bekleniyor. Sökespor liderlik iddiasını sürdürmek için hafta içinde yeni bir transferle Ayvalıkgücü Belediyespor’un  forvet oyuncusu  Yusuf Bahadır Karahan İle takımı takviye etti.

Didim Belediyespor’un geçen sene  yollarını ayırdığı Rıza ve Gökhan Bulut kardeşlere karşı Söke’den geçen ay transfer ettiğimiz Arda Odimba’nın karşılıklı oynayacağı maçın centilmenlik kurallarında geçmesi bekleniyor.

Taraftar gurupları daha önceki maçlarda beraber hareket ederek büyük dayanışma örnekleri sergilemiş, Söke Maçlarına topluca giden Didim Belediyesporlu taraftarlar  Söke taraftarı ile birlikte maç seyretmişlerdi.

 

Son değişiklik Cuma, 24 Şubat 2017 16:13
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü