24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 27 Şubat 2017 13:50

DİDİM TİCARET ODASI BEŞ YILDIZLI OLDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

DİDİM TİCARET ODASI BEŞ YILDIZLI OLDU


Didim Ticaret Odası geçtiğimiz günlerde bağımsız denetçi kuruluşlarca denetlenerek akreditasyon statüsü kazanan Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, Haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi, Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim, Uluslararası Ticaret, Borsacılık Faaliyetleri başlıkları altındaki 103 kriterin performans değerlendirmesi sonucu akreditasyon statüsü aldı.

Geçtiğimiz sene Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, gerçekleştirilen faaliyetler sonucu Didim Ticaret Odası da akreditasyon statüsü kazanmıştı.

Oda ve borsalarda kurumsal kapasitenin artırılması ve üyelere sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla başlatılan "Akreditasyon Sistemi"ne yönelik sertifika töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde (TOBB) gerçekleştirildi. Didim Ticaret Odası adına   Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı, Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı, Genel Sekreter Mustafa Erğan, Akreditasyon Sorumlusu Ali Kayabaşı ve Bilgi Teknolojileri Sorumlusu Tansu Okurer katıldı.

Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım  “Odamızın Akredite olması sebebiyle düzenlenen törene katıldık. Ayrıca birde plaket ile ödüllendirildik. Didim'e uğur getirmesini yeni başlangıçlara sebep olmasını rabbimden dilerim. Emeği geçen Odamız personeline başta olmak üzere, Meclis Üyelerimize ve Yönetim Kurulumuza, Meslek komitelerimize teşekkür ederiz” dedi

Yönetim Kurulu başkanı Şaban Üstündağ “5 yıldızlı hizmet veren Odamızın başarısı yapılan denetimler sonucunda taçlandırıldı. Didim Ticaret Odası’nın son 3,5 yıllık bölümünde görev yapan yönetim olarak, Didim'in ticaret hayatına yenilikler getirmek için gayret gösterdik, 2014 Mayıs ayında başlayan ve bugüne kadar gelen süre içerisinde üyelerimizin, odamızdan daha çok istifade etmelerine yönelik çalışmalar yapmakta ve yaptığımız her faaliyetin odağına üyelerimizi koymaktayız. Bu manada akreditasyon sürecinde emeği gecen başta oda personelinin olmak üzere , Meclisimiz ve Yönetim Kurulu üyelerine gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü