18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 28 Şubat 2017 13:37

2016'NIN VEGAN "EN"LERİ SEÇİLİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

2016'NIN VEGAN "EN"LERİ SEÇİLİYOR

Türkiye Vegan Derneği 29-30 Nisanda Didim VegFest’e açıklayacağı 2016 Vegan Enlerini seçeceği bir anket düzenledi. Derneğin resmi internet sitesinde

http://tvd.org.tr/2017/02/2016nin-vegan-enlerini-seciyoruz linkiyle  katılabilinecek olan anketle 2016 yılına damga vuran vegan en'lerimizi belirliyoruz! Başlığıyla açıkladı.

Dernek tarafından yapılan açıklamada; “En başarılı tatlar, ürünler, firmalar, mekanlar, elbette ki takdir edilmeyi hak ediyor.  21 Nisan akşamına kadar devam edecek oylamanın sonuçları 29-30 Nisan Didim VegFest'te açıklanıyor. Çeşitli kategorilerde belirlediğimiz sorularımızın cevapları ise açık uçlu. Adil bir değerlendirme yapabilmek için, sizleri 4 şık arasında sınırlamak istemedik.

Anket TVD tarafından bağımsız olarak yapılmaktadır.  Her kullanıcı yalnızca 1 oy kullanabilir.  Oylama esnasında kişisel bilgiler talep edilmemektedir. Cevap vermek istemediğiniz soruları boş geçebilirsiniz. Anket yalnızca Türkiye'deki hizmetleri kapsamaktadır. Vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.” Denildi.

Festivalle ilgili olarak organizasyon  çalışmalarıda yürüten TURAD’da Festival boyunca  gerçekleşecek projeler i belirledi. TURAD’ın projeleri de şöyle ; yaşamdolu festival, Apollon tapınağı,  yerel lezzetlerimiz kitapçığı ve ürün pazarının kurulması, fermante ürünler atölyelerinin oluşturulması , permakültür hakkında bilgilendirme, renksiz kozmetik , vegan çikolata, kutsal yolda trekking ve çocuk atölyeleri.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü