18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 01 Mart 2017 13:11

Didim Yetenek Rıdvan Arda Fenerbahçe’de

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Yetenek Rıdvan Arda Fenerbahçe’de

Didim Belediyespor’da  U-13  grubunda  hocalarının dikkatini çeken Rıdvan Arda Şahin geçtiğimi zhafta sonu Fenerbahçe alt yapısı kampına gitti.

Babası ile birlikte  İstanbul’a  giden Arda için Didim’de yaşayan işadamı Ramazan Kaya’nın antrenmanlarda dikkatini çeken arda geçtiğimiz ay  Didim Belediyespor’u ziyaret eden Popescu ile de tanışma fırsatı bulan Rıdvan için velisiyle görüşülen Ramazan Kaya Fenerbahçe’nin tesislerinde kalmak şartıyla İstanbul’a götürüldü.

Altyapı hocası Mustafa Külle Rıdvan Ardaya güvendiğini söyledi ve “hareketleri yaşı itibariyle izlendiğinde büyük bir yeteneğin çıkacağını tahmin ediyorum. Fenerbahçe ile başlayan futbol hayatı disiplinli bir şekilde devam ederse dünya çapında bir futbolcu olabilir” dedi.

Takımda Forvet mevkisin de oynayan  Arda Fenerbahçe tesislerinde takımın hocaları tarafından değerlendirilecek, antrenmanlar ve günlük hayatı değerlendirilecek takımda kalması durumunda eğitimini  de İstanbul’da sürdürecek olan Rıdvan Arda için  İşadamı Ramazan Kaya’da futbol tekniği ve hareketleri dünya çapında bir star olabilme potansiylini gördüğüm küçük Rıdvan’ın başarılı bir sporcu olacağını tahmin ediyorum, umarım bundan sonraki yaşamı daha güzel olur ve başarıları Didim için Didim Belediyespor için büyük gurur kaynağı olur” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü