24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 01 Mart 2017 13:13

KERMES'in GELİRİ KANTİN OLACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

KERMES'in GELİRİ KANTİN OLACAK

Didim Valiler Ortaokulu Meydan Camii önünde dün düzenlediği kermese gösterilen yoğun ilgiden sonra okulun küçük olan kantinini daha da büyüterek öğrencilere daha güzel ortamda hizmet verilsin çalışması başlatıyor.

Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Korkmaz, “velilerin kermese katkılarından sonra daha önceden yapmayı planladıkları okul kantininin yeniden düzenlenmesi işini yeniden gündeme aldık, sağ olsun kadın velilerinin mutfaktaki becerilerini sergilediler, erkek velilerimizde ya hazır yiyecek getirdiler ya da gelip satın alarak bizlere destek oldular.

Milli Eğitim müdürlüğü ile  görüştüğümüz konu olan okul kantininin daha sağlıklı hale getirilmesi, çocuklarımızın daha güzel bir ortamda hizmet almalarını için kantin yapma çalışmalarını başlatmak istiyoruz, gerekli izinler alınıp planlamasını yaptıktan sonra bu eğitim yılı sonuna gelmeden yeni bir kantinimiz olsun istiyoruz.” Dedi.

 

Merkez Camii önündeki kermese yoğun ilgi olurken, Çarşamba Pazarı’nın kurulduğu bölgeye yakın olması da ilgiyi çoğalttı ve getirilen  ürünlerin tamamı tüketildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü