22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 02 Mart 2017 15:35

Didimspor’dan Fair Play Primi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

Didimspor’dan Fair Play Primi

Didim Belediyespor’a  Karpuzlu maçı öncesi Didimspor Kulübü adına galibiyet primi erken verildi. Didim Belediyespor’lu yöneticilerin ve futbolcuların  Artı’s O;cakbaşı Restoranda  yemek için bulundukları sırada Polat Gurup Sahibi ve Didimspor Asbaşkanı Deniz Polat  kendilerinin de Aydın 2 Amatör küme 4. Grupta yarıştıklarını, Didim’in başarısının ve adının duyurulmasında katkısı olacak olan her  başarının arkasında olacaklarını söyledi ve Takım Kaptanı Turgut Gönültaş’a takıma dağıtılmak üzere zarflarını verdi.

Deniz Polat hem Polat Gurup olarak hem de kişisel olarak sporun gelişmesi ve Didim’in takımlarının başarılı olmasını istiyorum. Küçük bir katkıyla futbolcuları motive etmek istedim, Didim Belediyespor’un başarısı Aydın’da oynayan bizim takımımız  Didimspor gibi takımlarında ufkunu açacak  ve futbolcularımıza neler olabileceğini göstermesi açısından önemli.

Karpuzlu maçına yönetim olarak gelmek istiyorduk ancak Didimspor ile Altınkumspor’un aynı saate denk gelen maçı dolayısıyla Didim’de kalmak zorundayım.  Spor İl müdürlüğüne yapılan müracaatla çim sahada oynama iznini aldık, Didim’im iki güzide takımı olarak Pazar günü güzel bir futbol ziyafeti çekmek istiyoruz, centilmence geçecek maça tüm Didimli spor severleri davet ediyorum” dedi.

Didim Belediyespor genel kaptanı Mustafa Teke’de “takımla beraber moral yemeğimizde iken misafirimiz olan Deniz Polat bey’in bu sürprizinden memnun olduk, futbolcularımız ve takımı yönetimi adına kendisine teşekkür ederim. Takımımızın yükselen performansı ve beraberlik ruhu ile galibiyetlerimizin geleceğine inanıyorum, herşey Didim için” dedi.

 

Galibiyet için erken prim alan futbolcular, gecenin sonunda Söke galibiyeti sonrası şevnçlerinin resminin olduğu pastayı birlikte keserek eğlendiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü