17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 04 Mart 2017 13:13

POLAT GURUPTAN DİDİM SPOR CAMİASINA ARMAĞAN

Yazan  mavi didim
Oy ver
(6 oy)

POLAT GURUPTAN DİDİM SPOR CAMİASINA ARMAĞAN

Didim Belediyesi Sentetik çim olan sahası Didim’deki tüm amatör maçlara ve takımların altyapı  ekiplerine, okulların ve üniversitenin futbol takımı ile bu sene başlatılan Veteranlar ve Kadın Ligi takımlarının hem antrenman yaptığı hem de maçlarını oymadığı  saha olarak kullanılıyordu.

Didim Belediyesi geçtiğimiz sene geçe maçları da oynansın diye  ışıklandırma d yapmış, güçlü projektörlerle gece maçları da oynanabilecek hale getirilmişti.

Ancak Liglerin sürdüğü zamanlarda mevsimsel yağışlara da maruz kalan Didimliler için sentetik saha  futbolcuya olduğu kadar seyircilerinde zor zamanlar geçirdiği bir alan oluyor.

Didimspor’un as başkanı ve  Polat Grup sahibi  olan Deniz Polat özellikle seyirci olarak kendisinden kullandığı tribünlerdeki sağlıksız ortamdan rahatsız olunca yetkililere müracaat ederek sentetik sahadaki seyirci tribününün üstünü kapatmak istediğini bun kendi imkanları ile yapacağını söylemesi üzerine  izinlerin alınması ve tamam denilmesi halinde imalatına başlanacak olan tribün şimdiden Didimlileri sevindirdi.

Kendisiyle saha içinde görüştüğümüz Deniz Polat hem kendi takımımız hem de Didim’deki tüm takımların seyircileri bu tribün yüzünden maç seyretmeye gelmediğini tespit ettikten sonra  üstü kapalı bir tribün yapmak istediklerini bunula ilgili olarak yaptıkları müracaatlarına izin şifahen izin verildiğini hafta sonu oynanacak maçların ardından imalat için talimat vereceğini” söyledi. .

“Bu hafta sonu oynanacak Didimspor ile Altınkumspor arasındaki Didim Derbisine seyircilerimiz Atatürk stadyumundan maç seyredecek olmalarına rağmen ben bundan sonraki maçların yağmurdan ve güneşten korunaklı bir şekilde seyredilmesi istediğini belirtti ve” Didimli sporseverlere Firmamızın bir armağanı olsun” dedi.

Deniz Polat ; “Çim saha ve çevresi ile stadyumun yeri Didim için bir avantaj Belediyenin çevre düzenlemesi konusundaki hassasiyeti ile daha kullanışlı daha çok sporcunun ve sporseverin bu sahaya ilgi göstereceğini biliyorum,  bunun için de yetkililer  gerekli özeni gösterecektir eminim” dedi.

 

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü