22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 07 Mart 2017 16:09

BAŞARININ ARKASINDA DİSİPLİN VE DOSTLUK VAR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BAŞARININ ARKASINDA DİSİPLİN VE DOSTLUK VAR

Didimspor’un Aydın 2. Amatör kümede 4. guruptaki namağlup devam eden başarısı bu stadyumda çekilen bu fotoğrafta görülüyor.

Kadir Akar’ın başkanlığını Deniz Polat’ın Asbaşkanlığı yaptığı takımın antrenörü eski sporcu Hüsnü  Coşkun’un takımla kurduğu iletişimde de saklı. Son hafta seyirci tarafında da beğenilen ve çim sahalara yakışan her iki amatör takımda Didimlilerin alkışını aldı.

Geçen sene bir üst lige çıkmayı kılpayı kaybeden istikrarını be beraberliğini hiç bozmadan devem etmesi bu sene liderliği bırakmayan ve sürdürmekte kararlı  bir takım olması başarıyı getirdi.

Atak futbol, tüm kademelerde baskın  oyun ve 4-4-2 oyun taktiği ile  futbolcularıyla kurduğu samimi ama disiplinli diyalogla ve her futbolcunun yeteneklerini keşfeden ona göre saha içinde değerlendiren antrenör Hüsnü Coşkun, “tüm olumsuzluklar ve sıkıntılara rağmen özveriyle sürdürdüğümüz başarımızla  Didimli gençlerin potansiyelinin olduğunu gösterdik, tümü Didimli gençlerden oluşan takımımızın çok şeyler yapacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Biz biliyoruz ki biz şuanda bulunduğumuz yerin çok yukarılarını hak ediyoruz” dedi.

 

Haftasonu izleyen herkesi memnun bırakan bir futbol şöleni seyrettirdikleri için çok kutlama aldıklarını da söyleyen Antrenör Coşkun, “Didimli Futbol severler bizi izlesinler bize destek olsunlar” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü