19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 08 Mart 2017 14:14

BİSİKLET GURUPLARI YOLLARDA

Yazan  mavi didim
Oy ver
(2 oy)

BİSİKLET GURUPLARI YOLLARDA

Havaların düzelmesiyle birlikte bisiklet gurupları ve yürüyüş grupları yeniden hareketlenmeye başladı. Daha önce küçük guruplar halinde pedal basan gruplar artık 20 li rakamlarda katılımcıyla turlar düzenliyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Güllübahçe tarafında düzenlenen bisiklet turunda Sökeli 30 kadar bisikletçinin de yollarda olduğu görüldü.  Bisiklet kardeşliği denilebi,leçek ortamın olduğu turda, gruplar uzun süre sohbet ettiler, ve gelecekte ortak organzasyonlar konusunda fikir birliğinie vardılar.

 

Hafta Güllü Bahçe turunu değerlendiren bisikletçiler tur şöyle değerlendirdiler. ; “Bugün 97 Km'lik güzel bir tur daha gerçekleştirdik. Yol boyunca bazı bisikletli arkadaşlarla da karşılaşıp ayak üstü sohbet ettik. Güllübahçe'de Söke'den gelen 30 civarında bisikletli arkadaş ile fotoğraf çektirip biraz sohbet ettik. Aslında birlikte yemek yedikten sonra biraz daha fazla vakit geçirmek istiyorduk ama onlar bizden daha evvel vardıklarından Priene girişinde karşılaştık. Hava şahane idi. Çiçekler açmış bahar gelmiş resmen” dediler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü