19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 08 Mart 2017 14:16

ŞEHİDİN BABASI DİDİM’E GELECEK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

ŞEHİDİN BABASI DİDİM’E GELECEK

Didim Belediyesinin aldığı meclis Kararıyla Şehit Polis Memuru Fethi Sekin Adı verilecek olan parkın açılışına Şehit Polisin babası da katılacak.

Oğlunun cenazesine Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ameliyat olduğu için katılamayan Aydında ikamet eden Baba Mehmet Zeki Sekin, Didim Belediyesinin bir parka oğlunun adının verilmesine duygulandığını park açılışı sırasında Didim’de olmak istediğini söyledi.

Konuyla ilgili bilgi veren Didim’de Fethi Sekin’in şehit olmasından sonra lokma döktürüp Cumhuriyet Meydanına  Pankart astıran  Şehit polis Fethi Sekin’in hemşerisi olduğunu kaydeden Bünyamin Karhan, Şehit Polis Fethi Sekin hakkında  “Kendisini de tanırdım. Hayattayken insanlığına diyebilecek hiçbir kelimemiz olamazdı. İnsanlığı, iyi niyeti ve yapmış olduğu vatan hizmeti ile Allah katında cennetliktir diye düşünüyorum. Mehmet Zeki amcaya Didim’de Fethi Sekin adının bir parkta yaşayacağını söyledik. Kendisi parkın açılışı yapılırken haberi olursa Didim’e gelip yetkililere teşekkür etmek istediğin söyledi. Belediyenin park düzenlemesi bittikten sonra yapacağı açılışa bir mani olmazsa Mehmet Zeki amcayı da getireceğiz dedi.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü