19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 11 Mart 2017 12:29

Haydi Maça

Yazan  mavi didim
Oy ver
(2 oy)

Haydi Maça

SINAVLAR MAÇI ERTELENTİ

Bölgesel amatör ligde bu hafta sonu oynanacak maçların Yüksek Öğrenime Giriş Sınavları nedeniyle Bugüne (13 Mart 2017) ertelendi. Didim Belediyespor’un Uşak Utaş maçı öncesi antrenmanlar ve disiplinli bir çalışma takvimi izlendi.

Maçı Karabük bölgesinden  Mustafa Hakan Belder, Muhammet Oğuzhan Öztaş, Barış Yaman hakem triosu yönetecek. Dördüncü hakemliği de Muhammet Oğuz Alptekin’in yapacağı maça Didim Belediyespor takımı hergün yaptığı antrenmanla grubun iddalı takımlarından olan Utaş’ın geçtiğimiz hafta olaylı  Ödemiş maçından sonra bazı oyuncularının cezalı olması muhtemel.

Sökespor maçına Ceza Yağdı

Türkiye Futbol Federasyonu Ddidplin kurulu 7 Mart günü yaptığı toplantısında Didim Belediyespor’a 26.02.2017 tarihinde oynanan Söke Spor müsabakasında takım halinde sportmenliğe aykırı harekette bulunulması nedeni ile 600 TL Para cezası verildi.  Söke Spor ‘a da   takım halinde sportmenliğe aykırı harekette bulunulması nedeni ile 600 TL Para Cezası verilmesine karar verdi.

 

Yine aynı maçta Didim Belediyespor Antrenörü Ayhan Yıldız’a da  Söke Spor müsabakasında sportmenliğe aykırı harekette bulunması nedeni ile 15 gün hak mahrumiyeti cezası verilmesine (27.02.2017  tarihinden başlamak üzere) karar verdi. Geçtiğimiz hafta sahada olamayan Ayhan Yıldız bu hafta da sahada olamayacak.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü