24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 14 Mart 2017 15:25

KANAL58 DİDİM’DEN ÜÇ CANLI YAYIN YAPTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

KANAL58 DİDİM’DEN ÜÇ CANLI YAYIN YAPTI

Aydın Ses Gazetesinin girişimleriyle satın alınan Sivas Yerel TV Kanal 58 önceki gün Didim Belediyespor Utaş Uşak maçını Didim Atatürk Stadyumundan naklen yayınlamasının ardından Didim’de 2 kez daha canlı bağlantı yaptı.

Didim Cumhuriyet Meydanında yapılan canlı yayınlarla Didim uydudan yayın yapan ve Sivas dahil bir çok ilde izlenen yayınla kendinde bahsettirdi.

Sivas’tan Ümit Alpan’ın Moderatör isimli programına  program sunucusu  Orhan Karagöl Ak Parti ilçe Başkanı Cenk ÜnlÜ ve Ak Partili yöneticileri aldı. . Karagöl’ün sunucu olduğu programın ikinci konukları da MHP Didim İlçe Başkanı Levent İlter ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Karagöl  canlı bağlantının açış konuşmasında “Türkiye’de turizmin başkenti Didim’den merhaba” diyorum diye selam vererek başladı. Ardından Ak Parti ilçe Başkanı Cenk Ünlü’ye yürütülen Evet kampanyası ile ilgili çalışmaları sordu ve değerlendirme  istedi. Cenk Ünlü Didim’de yürüttükleri çalışmaların ülkede yürütülen çalışmalardaki oranın yükseltilmesi için bir oy bir oydur düşüncesiyle çalıştıklarını ve ülke çapında evet oyu çıkacağını düşündüğünü söyledi ve Almanya başta olmak üzere son Hollanda’da yaşanan sıkıntıları protesto ettiğini söyledi.

Verilen aranın ardından bu sefer Kameraların önüne MHP ilçe Başkanı Levent İlter ve ilçe yöneticileri geçti.

Spiker Orhan Karagöl bu sefer aynı soruyu MHP heyetine de sordu ve İlter, mecliste yürütülen çalışmalarda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tavrının doğru olduğunu ve teşkilat olarak ülkenin çıkarlarını bu doğrultuda gördüklerini belirtti ve parti olarak genel merkez talimatları doğrultusunda yürüttükleri çalışmaları  hem Didim’de hem de Aydın geleninde katkı koyduklarını ve Türkiye’de kahır ekseriyette evet oyu  çıkacağını tahmin ettiğini söyledi.

Canlı yayınların ardından Aydın temsilcisi Mehmet Arkan, Kanal 58 TV’nin Aydın’a başarılı bir çok hizmetleri olacağını, önümüzdeki günlerde gerek Aydın’dan gerekse Didim’de canlı yayınları sürdüreceğini, referandum kampanyalarının tarafların sesini Kanal 58 vasıtasıyla tüm seyircilere ulaştırmak istedikleri belirtti ve CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş’ın merkezdeki bir toplantı dolayısıyla katılamadığı bu programa önümüzdeki günlerde kendisinin de davet edileceğini belirtti ve Kanal olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aydın programını takip edeceklerini belirtti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü