19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 15 Mart 2017 14:05

TİCARET ODASINDAN 3 ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TİCARET ODASINDAN 3 ZİYARET

 

Didim Ticaret Odası 14 Mart tıp bayramı vesilesi ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım ve Meclis Üyesi Deniz Demir Didim Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı merkezi ve Meclis Başkanı Dr. Hilmi Yıldırım’a ait olan Didim Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Devlet Hastanesine gerçekleştiren Ticaret Odası Heyetini Başhekim Veysel Kılıç ve Başhekim Yardımcısı Halil Akıl, misafir etti. Misafirlerine ziyaretleri için teşekkür eden hastane yönetimi, göreve geldikleri günden bu tarafa yaptıkları çalışmaları anlattı. Hastane yönetimi aracılığıyla tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Ticaret Odası Heyeti yaptıkları çalışmalar için hastane yönetimine teşekkür etti. İlçemize yeni bir hastane kazandırılarak sağlık hizmetleri kalitesinde sıçrama olması ve bu başarıların artarak devam etmesinin en büyük arzuları olduğunu dile getirdi.

İkinci ziyaretini Didim Toplum Sağlığı Merkezine yapan heyeti, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Mehmet Öncel misafir etti. İlçemizde sağlık hizmetlerindeki durum ve sağlık çalışmalarında karşılaştıkları olaylar hakkında sohbet eden taraflar, yeni bir hastane ihtiyacı konusunda da fikir paylaşımında bulundular.

Son olarak Didim Ticaret Odası Meclis Başkanı Dr. Hilmi Yıldırım’a ait olan Didim Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ziyaret edildi. Ziyarette ev sahibi Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım ve eşi Dr. Gülay Yıldırım Ticaret Odasına ziyaretleri için teşekkür etti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü