23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 16 Mart 2017 11:57

DİDİM TİCARET ODASI’NA ‘EVET’ ZİYARETİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM TİCARET ODASI’NA ‘EVET’ ZİYARETİ


Didim Ak Parti İlçe Başkanlığının  yürüttüğü referandumda evet, kampanyası  kapsamında sürdürdüğü  ziyaretlerini  Didim Ticaret Odası ile sürdürdü.

İlçe Başkanı Cenk Ünlü ile parti yöneticileri, kadın kolları ve gençlik kolları temsilcilerden oluşan  Ak Parti heyetini önceki gün (15 Mart 2017) Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım ile  Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı, Meclis Üyesi Aydın Çağlayan karşıladı. .

Evet kampanyası için çalışmalara başladıklarını belirten Ünlü;  “tüm Ak Parti kadroları, dört bir koldan çalışma yürütüyor,  gençlerimiz ve kadın kollarımız çok güzel çalışıyorlar. İnşallah referandumda %60 dolayında ‘evet’  çıkmasını bekliyoruz. Halkımızın onayıyla da referandum sonrasında kısa vadede çok önemli atılımlar gerçekleşecektir” dedi.

İlçe Başkanı Cenk Ünlü hafta sonu (18 Mart 2017) Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımı ile Aydın’da yapılacak programa Ticaret Odasını da davet etti.

Ziyarette Didim Ticaret Odası’nın daha önceden rapor hazırlayarak yetkili mercilere ilettiği yeni bir hastane yapılması talebindeki gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Odanın hazırladığı rapordaki sayısal bilgilerin güncellenerek yeniden hazırlanması ve ardından  yeniden yetkili makamlara sunulacağını bilgisi de Ak Partililerle paylaşıldı.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü