19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 20 Mart 2017 14:20

Veteranlar Federasyonu, Ege Bölgesi temsilcileriyle Buluştu

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Veteranlar Federasyonu,  Ege Bölgesi temsilcileriyle  Buluştu

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu (TMVFL) Yönetimi, Ege Bölgesi’nde mücadele eden kulüplerin temsilcileri ve bölge sorumlularıyla bir araya geldi.

TMVFL Başkanı Kenan Gürsu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Füsun Erayla ve TMVFL Türkiye Karması Sportif Direktörü Alpay Özer, Manisa’da kulüp temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

TMVFL Başkan Yardımcısı Sebahattin Kayhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Yelkenci’nin ev sahipliği yaptığı buluşmada, gündüz oynanan Turgutlu Masterler – Didim Masterler mücadelesi izlendi. Didim adına Didim Belediyespor eski başkanı Bedri Altıntaş’da katıldı ve Didim Veteran takımına verilen plaketi de alan Altıntaş akşam saatlerinde ise Ege Bölgesi’nde mücadele eden takım temsilcileriyle bir araya geldi.

Gecede kısa bir konuşma yapana TMVFL Başkanı Kenan Gürsu, ligin amacının yarışmacı zihniyetten çok birlik ve beraberlik olgusunu ön plana çıkarmak olduğunu söyleyerek, gelen kulüp temsilcilerine teşekkür etti.

 

TMVFL Yönetim Kurulu Üyesi ve Aliağa Masterler Başkanı Uğur Eren de gecede yaptığı konuşmada, organizasyonun çok başarılı olduğunu ve yeni sezonda Ege Bölgesi’nden katılım gösteren takım sayısının artması yönünde çalışmaları olduğunu belirterek, “Daha keyifli, daha büyük, daha güzel bir aile olacağız” ifadelerini kullandı.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü