17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 20 Mart 2017 14:22

İNGİLİZ ALİ’NİN GOLÜ YILIN GOLÜ SEÇİLDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

İNGİLİZ ALİ’NİN GOLÜ YILIN GOLÜ SEÇİLDİ


Didim Veteranlarda kaleci İngiliz Ali'den 90 metreden atılan gol  masterle liginde yılın golü sayıldı ve Veterenlaran takımına Futbol Federasyonu tarafından kupa ve plaket verildi.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu Ligi Ege Grubu'nda Didim Masterler, lider Foça Masterler'i 3-0 yenerek namağlup unvanına son verirken Geçtiğimiz hafta Didim Masterler'in İngiliz kalecisi Allison Douglas, ilginç bir golün kahramanı olmuştu.

Didim İlçe Stadı'ndaki maçın son dakikasında Douglas'ın yaklaşık 90 metreden gerçekleştirdiği kaleci vuruşunda rüzgarın da etkisiyle hız kazanan top, Foça ağlarına gitmiş. Didim bu golle sahadan 3-0 galip ayrılmış ve Foça’nın namağlup ünvanına son verilmişti.  Bitiş düdüğünün ardından tüm oyuncular İngiliz kaleciyi tebrik etmişlerdi.

 

Takım arkadaşları tarafından 'Ali' ismiyle çağrılan İngiliz file bekçisi Allison Douglas, 7 yıldır Didim'de yaşadığını, çocuğunun Türk okulunda eğitim gördüğünü, kendisinin de haftanın 3 günü gönüllü olarak çeşitli gruplara spor yaptırdığını belirterek, "Benim için de enteresan bir gol oldu. Hem gol attığım için, hem de kazandığımız için çok mutluyum" açıklaması yapmıştı.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü