18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 20 Mart 2017 14:22

Didimspor Liderliği Bırakmadı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didimspor Liderliği Bırakmadı


Aydın 2. Amatör 4. Grup'ta mücadele eden Didimspor - Aydın 100. Yılspor maçını Didim Atatürk stadyumu yanındaki sentetik sahada yapıldı.

Hakemliğini Ercan Aydın’ın yaptığı maç ilk golünü baskın oyunu ile dikkati çeken 100. Yıl takımı 20. Dakikada atıyor.  Gurubunda iddialı takımlarından Olan Germencilk 100. Yıl takımı ilk yarıdaki baskın  oyunu ile dikkati çekerken 2. Golünü de 35. Dakikada buldu.

Futbolun kurallarına uygun ve centilmence geçen maçta  ilk yarının son dakikalarına gelirken Didim Sporlu   Tamer'in  ceza sahasına yaptığı  ortaya Oğuz güzel bir hareketle aradan sıyrılıp   kafa ile topu kaleye gönderiyor.  İlk yarı Didim Spor -1,   100 Yıl Spor -2 bitti.

Havanın güzel olduğu günde futbol severler Didim Spor  Asbaşkanı Deniz Polat’ın söz vererek üstünü ve arkasını kapattığı tribünde seyrettiler. İki,nic yarıda tribünleri dolduran taraftar sayısı da artarken  Didimspor ofansif oynamaya başladı. Rakip 100, Yılnın da defansla karşılıklar verdiği mücadele ile ikinci yarı golsüz 90 dakikayı tamamladı. Hakemin 4 dakika uzattığı maçta  Tamer’in havadan gelen güzel pasını Burak filelere gönderince maç 2-2 skoruna geldi. Son dakikada Mustafa’nın  ara pasını Deniz kaleye göndermesine rağmen hakem bu golü ofsayt gerekçesiyle saymadı ve Skor 2-2 olarak tamamlandı.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü