17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 22 Mart 2017 18:43

SARIBAŞ EVET İÇİN SOKAKLARDAYDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

SARIBAŞ EVET İÇİN SOKAKLARDAYDI

Didim Belediye Meclis Üyesi ve Ak Parti Aydın Kadın Kolları İl Başkanı  Seda Sarıbaş Didim’de partisi tarafından yürütülen ’evet’ kampanyasına katılmak için Aydın Kadınkolları üve Didim Kadın Kolları ile birlikte  Cumhuriyet Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, Atatürk Bulvarı, Selanik caddesi, İnönü bulvarı ve Şehit Rıdvan Çakır Caddesinde Evet gazetesi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatan broşürler tek tek dağıttılar.

Ak Parti Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş; " Bizler Ak Kadınlar olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Halk oylaması için start verildiğinde ise çalışmalarımızı daha da hızlandırdık, şimdi ise var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Sarıbaş “Aydınımız ve Türkiye’miz için Evet'i anlatmaya, aziz milletimizin refahı için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün ise Didim ilçemizde, İl Kadın Kolları olarak ilçe kadın kollarımız ile birlikte sokaklara indik. Sesimiz kısılana kadar Kararımız Evet diye insanlara burada olduğumuzu gösterdik.” Dedi. Çalışmalar hakkında da ; “gazetelerimizi, broşürlerimizi bırakmadığımız kapı kalmadı. Didim sokaklarını adeta Evet sesleri ile inlettik. Biz içimizdeki coşku ve heyecanı, millet aşkını vatan sevdasını tüm samimiyetimiz ile Didimli vatandaşlarımız ile paylaştık. Güçlü bir gelecek, güçlü bir Türkiye için Didim Evet diyor! Genciyle yaşlısıyla vatandaşlarımız bizleri sıcak kanlılık ile karşılayan Didimli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diyen Sarıbaş “Bu çalışmamızı 17 ilçemizde de gerçekleştireceğiz. 16 Nisan'da sandıklardan çıkacak her Evet çocuklarımızın geleceğe için gerek!"dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü