19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 23 Mart 2017 15:17

DİDİM TİCARET ODASINA “HAYIR” ZİYARETİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM TİCARET ODASINA “HAYIR” ZİYARETİ


Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş ve beraberindeki heyet yürüttükleri referandumda ‘Hayır’  çalışmaları kapsamında Didim Ticaret Odasını ziyaret etti. Ziyarette ev sahipliğini Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı, ile meclis üyeleri Hikmet Atilla, Mustafa Cem Tuntaş ve Deniz Demir yaptı.

CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş süreçten en çok ekonominin etkilendiğini belirtti. Bir an önce normale dönmeyi beklediklerini söyleyerek ülkemiz için hayırlı olmasını dilediklerini söyledi.

Ziyarette tanıtım çalışmaları, fuarlar ve sezon hazırlıkları, günübirlik kiralanan evler hakkında düzenleme konusunda fikir paylaşımında bulunuldu ve Cumhuriyet caddesinde trafik yoğunluğunun azaltılması hakkındaki görüşler paylaşıldı. Belediye Başkanı Atabay ziyarette, inşaat yasaklarının uygulanma periyodu hakkında odanın görüşünü aldı ve yasağın başlama süresi ve bölgelerde yapılacak değişiklikle ilgili bilgileri  paylaştı.

Referandumda ‘hayır’ çalışmalarına devam ettiklerini de belirten Karataş’a ve beraberindeki heyete teşekkür eden Şaban Üstündağ  referandum çalışmalarında da kolaylıklar diledi ve birlik ve beraberlik dileklerini söyleyerek ülke için olabilecek en güzel sonucun sandıktan çıkması temennisinde bulundu. Misafirlerini  gerçekleşecek olan “İstihdam Seferberliği” toplantısına davet etti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü

Bu kategorideki diğerleri: « PANELE DAVET BASIN AÇIKLAMASI »