19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 28 Mart 2017 13:36

Kararlılık başarı getirdi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Kararlılık başarı getirdi

Aydın Amatör Kümede 2 gurupta namağlup unvanıyla koltuğunu koruyan Didimspor’un futbolcuları   antrenmanları saha da başka maçlar olduğu zamanda denk gelince  arazide antrenman yapıyorlar.

Tesisin olmaması ya da elverişli olmadığı durumlarda stadyum yakınındaki zeytinlik alanda çalışmalarını yapan takımın bu azmi futbolseverler tarafından takdir ediliyor.

Takım antrenörü Hüsnü Coşkun’da futbolcularıyla kurduğu samimi ama disiplinli diyalogla ve her futbolcunun yeteneklerini keşfettiğini  ona göre saha içinde değerlendiriyor.

Antrenör Hüsnü Coşkun, “ sporcularımla guru duyuyorum, imkansızlıklar ve tesissizliklere rağmen bir nevi kros koşusu gibi yaptığımız çalışamların ödülünü de alıyoruz” dedi. Coşkun “tüm olumsuzluklar ve sıkıntılara rağmen özveriyle sürdürdüğümüz başarımızla  Didimli gençlerin potansiyelinin olduğunu gösterdik, tümü Didimli gençlerden oluşan takımımızın çok şeyler yapacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Biz biliyoruz ki biz şuanda bulunduğumuz yerin çok yukarılarını hak ediyoruz” dedi.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü