19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 29 Mart 2017 08:25

Polat Gruba Teşekkür

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

Polat Gruba Teşekkür

Didim Belediyesi Sentetik çim olan sahası Didim’deki tüm amatör maçlara ve takımların altyapı  ekiplerine, okulların ve üniversitenin futbol takımı ile bu sene başlatılan Veteranlar ve Kadın Ligi takımlarının hem antrenman yaptığı hem de maçlarını oymadığı  saha olarak kullanılıyordu.

Didim Belediyesi geçtiğimiz sene geçe maçları da oynansın diye  ışıklandırma da yapmış, güçlü projektörlerle gece maçları da oynanabilecek hale getirilmişti.

Ancak Liglerin sürdüğü zamanlarda mevsimsel yağışlara da maruz kalan Didimliler için sentetik saha  futbolcuya olduğu kadar seyircilerinde zor zamanlar geçirdiği bir alan oluyor.

Didimspor’un as başkanı ve  Polat Grup sahibi  olan Deniz Polat özellikle seyirci olarak kendisinin kullandığı tribünlerdeki sağlıksız ortamdan rahatsız olunca yetkililere müracaat ederek sentetik sahadaki seyirci tribününün üstünü kapatmak istediğini bunu kendi imkanları ile yapacağını şöylemiş ve gerekli yazışmalar sonunda tribünlerin üstünün kapatılmasına başlanmıştı.

Bu hafta oynanan Didimspor/ Moralıspor maçı öncesi  birlikte maç  seyretmeye gelen Didim Belediye Başkanı Yardımcısı Salih Bankoğlu,  Didimspor Kulüp başkanı Kadir Akay ve Asbaşkan Deniz Polat’la birlikte Altınkum / Söke İdman yurdu maçını seyrettiler.

Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu Polat Grup’un da sahibi olan Deniz Polat’a üstü kapalı tribünde maç seyrettirdiği için teşekkür etti ve sahanın daha kullanışlı hale geldiğini, ailelerin ve sporseverlerin her türlü hava koşulunda maçını seyredebileceği bir tribün düzenlemesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Deniz Polat’ta kendisinin de bir futbol sever olduğunu zaman zaman maç seyretmeye geldiğinde kimi zaman güneşten, kimi zaman yağmurdan rahatsız olduğunu  Didimspor yönetimine de girince bu durumu düzeltmek istediğin ve aldığı kararla yetkililerden de izin alarak  bu girişimi  başlattığını  söyledi, özellikle amatör kulüplerin maçlarının oynandığı sahada zamanla başla düzenlemelerde yapmak istediğini zamanı gelince o konuda da girişimlerde bulunacağını belirtti.  ve” Didimli sporseverlere Firmamızın bir armağanı olsun” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü