23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 31 Mart 2017 15:48

ATABAY SOKAKLARDA

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ATABAY SOKAKLARDA

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, son günlerde tüm siyasiler gibi sokaklarda halk  ziyaretinde bulunuyor.

İlçede  özellikle ana caddeler üzerindeki esnaf ziyaretlerine giden Atabay bazı sivil toplum kuruluşlarını da ziyaretlerine ekliyor.

"Esnafımızın yanında, vatandaşımızın içinde, vatandaşımızla birlikteyiz" diyen Atabay , esnafa ve dernek temsilcilerine ziyaretlerini sürdürerek, ilçede yaşayan vatandaşların sorun ve görüşlerini yakından dinliyor.

Geçtiğimiz gün Didim Yöresi Engelliler Derneği (DİYED), Didim 75.yıl Sanayi Sitesi Güzelleştirme Geliştirme ve Dayanışma Derneği, Didimli Denizliler ve Denizli Severler Derneği ile Didim Cemevi’ nde vatandaşlarla bir araya gelen Atabay  İlçeye yapılan önemli hizmetler ve yatırımlar hakkında vatandaşlara bilgi verdi.  Vatandaş görüşmelerinde "Modern bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek kentimize bir çok alanda hizmet getirdik. Gelecek için, Didim için çalıştık “ diyen Atabay Akbük’te  ziyaretlerde bulundu.

 

Ziyaretleri sırasında beraberinde belediye meclis üyelerini de alan Atabay, sorunları yerinde görme ve vatandaşın şikayetlerini dinleme fırsatı da buluyor. Çok önemli bir iş ya da şehir dışında olmadığı zaman kapısının açık olduğunu söyleyen Atabay Cuma günleri yaptığı halk gününde kapısının  herkese açık olduğunu da belirttiği ziyaretleri sırasında vatandaşları belediye de davet etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü