20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 03 Nisan 2017 15:21

GENÇLER BİSİKLET ÜZERİNDEN “HAYIR” DİYE BAĞIRDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

GENÇLER BİSİKLET ÜZERİNDEN “HAYIR” DİYE BAĞIRDI

CHP  Didim Gençlik Kolları Başkanlığı devam eden referandum kampanyasında bu kez de “Hayır için Pedal Bas” etkinliği düzenledi.

2 Nisan Pazar günü Didim Apollon Tapınağı önünden başlayan bisiklet sürme etkinliğine çok sayıda gençlik kolu üyesi ve Didim CHP yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, Aydın Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Kemal Güneri ve Didimlilerin katılımıyla yapıldı.

Atatürk Caddesi boyunca hayır sloganları atarak ve İzmir Marşı söyleyerek sürdürülen Bisiklet sürüşü Altınkum Yalı Caddesinde sona erdi.

Burada CHP kadın kolları üyeleri ile buluşan bisikletliler, Yalı Caddesi üzerinde hayır kampanyası yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Didim Şubesi üyelerinin katılımıyla coşkulu bir kalabalık oluşturdu.

Didim Gençlik Kolları Başkan Vekili Erencan Yitmez, kampanya boyunca Didim’de girilmedik sokak, çalınmadık kapı ve tokalaşmamış Didimli kalmayacak şiarıyla çalışmalara devam ettiklerini söyledi ve Gençlik Kollarının Hayır İçin Pedal Bas etkinliğine katılan herkese teşekkür etti.

CHP Aydın Gençlik Kolları Başkanı  Yılmaz Tilki Aydında  17 ilçenin tümü ve şehir merkezinde tüm birimlerle birlikte Hayır’ı ilmek ilmek ördüklerini söyledi ve geleceğimizi karatmak isteyenlere cevabımız  16 nisan akşamı belli olacak, İl olarak yüksek oranda Hayır çıkacağını biliyoruz ve yüz yüze görüştüğümüz tüm Aydınlılar tek adam rejimine hayır diyorlar,  tüm gençlik kolu üyesi arkadaşlarımız durmaksızın çalışıyor” dedi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Kemal Güneri’de tüm ülkede geçenlerin kampanyaya var güçleriyle destek olduklarını belirterek Didim’de düzenlenen bu etkinliğin diğer illere de örnek olmasını istedi ve tüm ülkede bu etkinlik benzeri çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlçe Başkanı Gökmen Karataş’da etkinliği tertip eden gençlik kollarına hem bu etkinlik için hem de partinin tüm çalışmalarında görev aldıkları için teşekkür etti ve “geleceğimizin teminatı gençlerin bu çalışmaları ile gözümüz arkada kalmadan bu gençliğe ülkemizi emanet edebiliriz” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü