19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 04 Nisan 2017 13:28

Didim Umut Tiyatrosu 1. Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Umut Tiyatrosu 1. Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Didim Umut Tiyatrosu Kültür Sanat ve Turizm Derneği 1. Olağan Genel Kurulu 2 Nisan 2017 günü saat 14,00’de DİTAP binasındaki Nikah Salonunda yapıldı. Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda, Divan Başkanlığı Seçimi, Saygı Duruşu ve Kurucu Yönetim Kurulu Başkanının konuşmasının ardından dernek organlarının seçimine geçildi.
Yapılan seçimlerde : Selami Yaşar Öztürk, Kadir Yeşildağ, Nilgün Duraner, Öznur Kanlıoğlu, Türkan Şener, Elif Kaynak, Mustafa Dağlı, Bircan İleri, Kasım Şimşek, Ahmet Şahin, Serpil Kocabıyık, Süleyman Aydın, Adnan Gürkan, Zeynel Şenel, Gülşen Şimsek, Bağdagül Öztürk yönetim kurulu üyeliklerine seçilirken Denetim Kurulu Üyeliklerine  Kazım Temiz, Saniye Tandoğan, Sultan Çoban, Salih Zeki Yavuz, Sultan Öncel, İbrahim Norman seçildi.

Genel kurulun ardından bir araya gelecek olan DUT yönetim kurulu listeden bir arkadaşlarını Dernek başkanı seçecek ve yönetim kuruluna seçilenler arasında  diğer üyelerin görev dağılımı yapılacak. Dernek yürütecekleri sanatsal faaliyetler ile diğer faaliyetlerin programlanmasını da yönetim kurulu toplantısında belirleyecek.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü