24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 04 Nisan 2017 13:29

DİDİMSPOR ÜNVANINI KORUYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(2 oy)

DİDİMSPOR ÜNVANINI KORUYOR


Aydın Futbol 2. Amatör Küme 4. Grubun lideri  Didimspor, evinde ağırladığı Fay Denizspor’a ünvanını korumak için acımadı.  Namağlup unvanını 25 puanla koruyan Didimspor’un 9 maçta 8 Galibiyeti var.

Hakem Özkan Demirci yönetimindeki  Didim Spor - Faydeniz Spor maçı Didim Atatürk Stadyumunda  saat 15:00 da başladı.

Didim Spor  6 . dakikasın da gole Oğuz ile kavuştu. Didimli futbol severlerin kulakları  ve gönülleri Ödemişte, gözleri  Didim Atatürk Stadyumundaydı. U17 Takımın başarısı haberi ile birlikte Didim adına sahalarda olan tüm takımların başarı haberlerinin beklendiği ve futbola gayet müsait bir günde oynanan maçın  ikinci golü 21. dakikada Turgay’ın asistini iyi değerlendiren  Volkan Didimspor’un 2 golünü attı.

Faysporlu futbolcular  gollerin erken gelmesine panikleyince oyunu agresifleştirdiler ve  30 dakikada  kalecinin kendi alanı dışında topa elle müdahalesi  frikik vuruş hakkını Didim’e verdi.

Didimsporlu 8 forma numaralı Oğuz duran topu  tam köşeye taktı ve  karşılıklı ataklar sonuç vermeyince ilk yarı 3-0’lık üstünlükle sona eriyor.

İlk yarının ilk dakikalarında Didimsporlu Burak’ın sakatlanmasıyla yerini Şiyar alıyor. Didim spor’un kale önündeki mücadelesi sıklaşınca Faysporlu kaleci sakatlanıyor ve yerine 77 forma numaralı kaleci alıyor.

Birbirlerinin kalesini zaman zaman yoklayan takımlar, orta sahada güzel hareketlerle maçı şekillendirirken, seyircinin futboldan zevk almasını sağladılar ve son beş dakikaya girilmişken  gelen güzel pası  Didimsporlu Deniz 4. Gol olarak skor tabelasına yazdırıyor.

Hakem Özkan Demircinin uzatma vermemesi ile Didimspor’un namağlup unvanını koruduğu Faydenizspor’un galibiyet yüzü göremediği ve liderliğe  en yakın Aydın 100 yıl takımı ile aradaki farkı devam ettirdiği  bir maç daha sona ermiş oldu.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü