18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 05 Nisan 2017 15:59

Didim’den Bir Yıldız Daha Yükseliyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(3 oy)

Didim’den Bir Yıldız Daha Yükseliyor

METİN VAR KARTAL YUVASINA UÇUYOR

Didimli genç yetenekleri keşfederek süper lig takımlarının dikkatini çeken ve tavsiye ile takımlara izlettirdiği genç yetenekleri sporla buluşturan iş adamı Ramazan Kaya b bu kezde yavru kartal keşfetti.

Didimbelediyespor’dan lisanslı 2006 doğumlu Metin Var Ramazan Kaya’nın tavsiyesiyle U12 maçlarından izlendi ve gözdolduran futbol oynayışı  beğenilmesinin ardından  Beşiktaş alt yapısına adım atıyor.

U12-Didim Belediyespor Futbol Alt Yapı ekibinin Teknik Sorumlusu Mustafa Külle'nin de yetenekleriniden dolayı kadrosuna aldığı Metin Var önümüzdeki günlerde Beşiktaş tesislerine gidecek ve eğitim ve Futbol hayatını burada sürdürecek.

Yetenek avcısı olan ve Didim’de yaşayan Ramazan Kaya, daha öncede Fenerbahçe alt yapısına iki yetenek göndermişti. Kaya yine önümüzdeki sezon için ,  izlemekte olduğu 2 genç yeteneğinde süper lig takımlarına gidebilecek kapasitede olduğunu, kişisel misafiri olarak Didim’e gelen  futbolculara ve antrenörler bazı sporcuları izlettireceğini söyledi ve Didim Belediyespor bu yeteneklerle bundan sonra Lisanslı  futbolcu olarak  sürekli gelire sahip olabileceğini de belirtti.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü