18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 05 Nisan 2017 16:01

BELEDİYE HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERİ SÜRÜYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BELEDİYE HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERİ SÜRÜYOR

 

Kıyı Ege Belediyeler Birliği,  Didim Belediyesi Daire Müdürleri ve amirlere yönelik  Belediye Mevzuatı ve Büyük Şehir Belediyesi uygulamaları ile İlçe belediyeler arasındaki görev yetki ve sorumlulukların neler olduğuna dair karşılaştırmalı “Belediye Mevzuat Bilgilendirme Semineri” Devam ediyor.

9 gün sürecek olan ve Didim Beach Elegant otelde   devam eden Hizmet İçi Eğitimler Birlik Genel Sekreteri Hurşit Akşener, Sayıştay 4. Daire Başkanlığından Emekli Abdurrahman Acar’la devam ediyor.

Önceki gün İnsan Kaynakları müdürlüğü ve muhasebe servisin katıldığı semir dün de Temizlik İşler ve Çevre Birimi personelinin katılımıyla devam etti. Seminerler boyunca 657 sayılı Devlet Memurları kanunu ve Sözleşmeli ve Taşeron işçilerin durumu ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanun ve 5018 sayılı Kamu malını yönetim ve kontrol kanunları  ile Belediye Gelirleri ve Emlak vergisi kanunu ve Zabıtanın görev, yetkileri ile özlük hakları ve Kabahatler kanununun uygulanması konularında seminerler verilecek.

 

Seminerlere Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden, Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Prof Aylin Göztaş, İletişim Becerileri ve Beden Dili ile halkla ilişkiler konusunda semire verecek.  Türükye Belediyeler Birliği Çevre Şehircilik Bakanlığı Danışmanı Abdurrahman Keleş Yapı Ruhsatları, Yapı Kontrol ve Denetimi konusunda, TBB İmar Danışmanı Ayşe Ünal İmar Kanunu ve yönetmelikler ile kıyı kanunu hakkında  seminerler verecek.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü