19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 06 Nisan 2017 15:23

444 13 40 EMRİNİZE AMADE

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

444 13 40 EMRİNİZE AMADE

 

Aydın Büyük Şehir Belediyesi Çarşamba Pazar yerinde stand açarak, verdiği sosyal hizmetler hakkında Didimlileri bilgilendirdi.
Aydın Büyük Şehir Belediyesi olarak sosyal hizmetlere önem verdiklerini belirten görevliler, evden çıkamayacak durumda olan, yaşlı ve engelli yurttaşlar için evde bakım hizmetleri verdiklerini belirttiler.
Sağlık hizmetleri olarak, Allerji durumu oluşabilen penisilin ve novaljin dışında reçeteli tüm iğnelerin yapıldığını belirten görevliler, saç ve sakal traşı, tırnak kesimi, serum, sonda takılması, yaralar için pansuman hizmeti, tansiyon, şeker ölçümü ve takibini yaptıklarını belirttiler.
Tansiyon ve şeker takibi için doktorun muayene etmesi ve takip çizelgesi vermesinin gerekli olduğunu söyleyen Aydın Büyük Şehir Sosyal Hizmet görevlileri, “Hemşire arkadaşlarımız her gün ihtiyacı olan yurttaşlarımızın evlerine giderek tansiyon ve şeker ölçümlerini yapıyorlar ve takip çizelgelerine kaydediyorlar. İhtiyacı olan Didimliler 444 13 40 nolu telefonu arayarak Belediyemizden hizmet talep edebilirler. Biz hizmet için her zaman hazırız” dediler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü