17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 07 Nisan 2017 18:13

Ak Parti Sandık Başkanlarına Eğitim Verdi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Ak Parti Sandık Başkanlarına Eğitim Verdi

Didim Ak Parti İlçe başkanlığı önceki gün Ticaret Odası toplantı salonunda Didim’de 149 sandıkta görev yapacak sandık başkanlarına ve müşahitlere eğitim verdi.

İl Başkan Yardımcıları Oğuz Kendirlioğlu ve HüsamettinTuna’nın da katıldığı toplantıya Ak Parti Didim Belediye Meclis üyeleri ve Parti yöneticileri de katıldılar.

Eğitimler öncesi  bir konuşma Yapan Ak Parti İlçe Başkanı Cenk Ünlü, yürütülen çalışmaların sonucunun 16 Nisan’da alınacağını Demokrasi şöleninin sandıklara sahip çıkılarak daha da güzelleşeceğini söyledi ve Didim  Seçim Sorumlusu Cemal Engil’e ve Aydın İl Başkan yardımcılarına ve halen seçim çalışmalarını sürdüren kadın kolları ve Gençlik Kollarına Teşekkür etti.

Daha sonra verilen eğitimde sandıklarda seçim tutanaklarının nasıl hazırlanacağı, oy verme işlemi sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ve sandık tutanaklarının ilçe merkezine nasıl ulaştıracağı ile ilgili bilgiler verildi ve oy verme süresi  boyunca sandıktan uzaklaşmaları, sandık bölgelerinde parti temsilcilerinin hazır olacağı ve tereddütte düştüklerinde sandık bölgelerindeki okul sorumlularından yardım istemeleri belirtildi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü