18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 07 Nisan 2017 20:16

Kader Maçı Referandum Mitingine Takıldı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Kader Maçı Referandum Mitingine Takıldı

Didim Belediyespor’un ligde kalıp kalmaması Sökespor’un şampiyon olmasına bağlı olduğu için Didimliler tarafından merakla ve heyecanla beklenen maç pazartesine kaldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın İzmir Gündoğdu Meydanı'nda, 9 Nisan Pazar günü miting düzenleyecek olması nedeniyle  Sökespor'un, Çiğli deplasmanında oynayacağı karşılaşma, 10 Nisan Pazartesi gününe alındı. Bölgesel Amatör Lig 8. Grup'ta ligin son haftasında şampiyonluk maçına çıkacak olan Sökespor maçı ertelendi.

Çiğli Belediyespor ile Sökespor'un karşılaşması, miting nedeniyle hafta başına alınınca bu karşılaşmanın  etkileyeceği maçlar da Pazartesi gününe alındı.

Söke Çiğli maçı Sökenin Şampiyon olması durumunda Aydın’dan iki takım yerine 1 takım düşecek ve dolayısıyla Didim Belediyespor’un ligde kalma ihtimali gerçekleşecek. Diğer taraftan UTAŞ Uşakspor'un, Yatağanspor ile oynayacağı maç ile  Ortaca Belediyespor'un, Demirten Yeşilköyspor arasında  oynayacak maç da Pazartesi gününe alındı. Yatağanspor ve Ortaca Belediyespor'un karşılaşmaları ise Muğla ilinde BAL'da kalanı belli edecek.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü