18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 10 Nisan 2017 16:38

DİDİMSPOR LİDER DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

DİDİMSPOR LİDER DEVAM EDİYOR


Didimspor Aydın 2. Amatör Küme 4. Guruptaki sürdürdüğü namağlup unvanına Pazar günü oynanan Güzelçamlı maçınıdaki yenilgiyle son verdi.

Hakem Erhan Özlüer yönetimindeki Güzelçamlı Spor - Didim Spor Maçı 15:00 de başladı.  Futbol oynamaya müsait bir havada s başlayan maç her iki takımında gurupta iddialı olmasından kaynaklı olarak karşılıklı ataklarla başladı.

Maçın ilk golü Didimspor Tamerin korner vuruşunu 8 forma numaralı Oğuz,  güzel değerlendiriyor ve skor tabelasına golü yazdırdı.  Stadyumun düzensiz olmasından kaynaklı olarak Güzelçamlı taraftarlarıyla futbolcular arasında gerginlik  sahaya da yansıdı ve bu gerginlikle maçın ilk yarısı  tek golle bitti.

Taraftarların oyunculara fiili saldırısını jandarma engelledi.  Ve ikinci yarıya bu gerginlikle başlayan takımlar oyunu da sertleştirdi. Beraberlik golü bu gerginlikle 60. Dakikada  geldi. Sertleşen oyun 77. Dakikada Didimspor aleyhine penaltı olarak kullanıldı ve  penaltı golle sonuçlanınca skor 2-1 oldu.

Oyun kalitesini düşüren hareketler bu seferde 79. Dakikada Didim kalesi önünde topu elle durduran Güzelçamlılı futbolcu Didim için penaltı kazandırdı ve topun başına gelen Volkan bu  kararı beraberlik golü olarak tamamladı  maçın 2-2 beraberlikle bitmesi beklenirken 83. dakikada direkten gel dönen topu sert vuran  Güzelçamlı takımının 7 numaralı oyuncusu skoru belirleyen golü attı.

Hakemin +4 dakika kayıp zaman belirtmesinde de karşılıklı ataklar  skora yansımadı ve bu sonuçla Didimspor  9 haftadır sürdürdüğü namağlup unvanını da kaybetmiş oldu.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü