14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 12 Nisan 2017 14:53

MÜDÜR DEMİRCİOĞLU’NDAN KUBALİÇ’E ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MÜDÜR DEMİRCİOĞLU’NDAN KUBALİÇ’E ZİYARET

Didim emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu, önceki gün,  Didim’e atanmasından sonra kendisini makamında ziyaret eden ve hoş geldiniz deyip destek  mesajı veren Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç’e iade-i ziyarette bulundu.

Yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, kurumlar arası diyaloğun resmi kanallar dışlında insani ilişkilerle de kurulması halinde daha güzel işler yapılabileceği görüşleri bildirildi.

Kooperatif Başkanı Kubaliç Polis Teşkilatının kuruluşunun 172 yılında polis haftasını da kutladı ve   ülke için yaptıkları fedakarlıkları ile takdir edilen bir kurum olan emniyet teşkilatına başarılar diledi.

Geçtiğimiz gün Türkiye’de olduğu gibi Didim’de de kutlanan polis haftasının daha coşkulu kutlanması programı yapıldığını ancak gündemdeki aktif görevler gereği sade bir kutlamayı tercih ettiklerini belirten  Emniyet Müdürü Semercioğlu, “gönüllerimizin bir olması bizim görevimizi yaparken toplumumuzdan destek almamız  bizim için yeterlidir, görev yaptığım sürede kişisel dostluklar kurmayı hep ön planda tutmuşumdur, bana ve kurumumuza destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü