14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 12 Nisan 2017 14:56

ESNAF KEFALET’DEN ESNAF ODASI’NA ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ESNAF KEFALET’DEN ESNAF ODASI’NA ZİYARET

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası 10 Nisan 2017 günüden itibaren yeni yerinde faaliyet göstermeye ve üyelerine hizmet vermeye başladı.

Açılış dolayısıyla yoğun bir ziyaretçi kabul eden Başkan Yaşar Pektaşoğlu, gelen misafirlerine  rutin ikramın çay kahve ve çikolata olduğunu bunun değiştirmek istediğini belirterek Didim üretimi incir ikram edeceğini onun için Didimli üreticilerden incir aldığını söyledi. Pektaşoğlu’nun bu tavrı yönetim kurulu tarafından da desteklendi ve yeni hizmet binasını ziyarete gelenlere ve üyelerine incir ikram edecek.

Yeni düzenleme ile çalışma alanları yerine banko sistemiyle çalışma masaları  oda binasının bodrum katına da arşiv ve personelin sosyal alanlarına çevrilmiş.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu Yeni Mahalle 825. Sokak 10 numaralı binada 10 Nisan Perşembe gününden itibaren  hizmete başladığını. Didim Esnafına yeni  binada ve daha güzel çalışma ortamında daha güzel hizmet verecekleri  söyledi.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda hizmet verilmeye başlamasının ardından hizmet binasına çiçek göndererek ve ziyaret ederek kutlamalar devam ederken Başkan Pektaşoğlu birkaç gün sonra resmi bir açılış programı düşündüklerini de belirtti.

Didim’deki bir başka esnaf örgütü olan Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Koopertifi yönetim Kurulu üyeleri de Pektaşoğlu’nu ziyaret etti.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç ve Yönetim kurulu üyeleri, Esnaf Odasının yeni yerini ziyaret etti ve hizmet yeni düzenlenen hizmet binasın gezdi ve başkanlık makamında bir süre sohbet ettiler.

Yeni yerde daha güzel hizmetler verecekleri belirten Yaşar Pektaşoğlu “hem kendi mülkümüze taşındık  kalıcı bir bina yaptık hem de iki ayrı ünite gibi çalışan Odamızı tek çatı altına getirdik hem de daha düzenli bir arşivleme sistemi ile geçmişe yönelik evraklarımızı ve dosyalarımız daha muntazam hale getirdik” dedi.

Ali İhsan Kubaliç’te başkan Pektaşoğlu’na yeni binanın hayırlı olmasını diledi ve Didim Esnafına kalıcı bir eser bırakan başkanı tebrik etti.

 

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü