24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 18 Nisan 2017 12:34

DİDİMSPOR’DAN DİDİM DERBİSİNE DAVET VE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMSPOR’DAN DİDİM DERBİSİNE DAVET VE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bulunduğu gurupta liderliğe en yakın takım olan Didimspor sezon başlangıcından beri kendilerini stadyumda yalnız bırakmayan ve maddi manevi destek veren kişileri ve kurumları ziyaret etti.

Didimspor kulüp Başkanı Kadir Akar ,  Asbaşkanı, Deniz Polat ve Antrenör Hüsnü Coşkun ile birlikte    Eski Akbük Belediye Başkanı Mimar Elçin Sandalcı' yı makamında ziyaret edip takıma verdikleri maddi ve manevi katkılarından dolayı Teşekkür Plaketi verdi. Geçmişi yıllarda da takıma destek verdiği için Sandalcı’ya teşekkür eden Kulüp Başkanı Kadir Akar, Ercin Sandalcının spora olan desteğinden menün olduklarını önümüzdeki maçların ardından düzenleyecekleri şampiyonluk  kutlamasında kendilerini de aralarında görmek istediklerini belirtti.

Mimar Sandalcı “kentte yaşayan insanların kentin spor takımlarına destek olması bir lütuf değil bir zorunluluktur. Biliyoruz ki spor takımlarının başarıları büyük bir kitle tarafından izleniyor ve ait oldukları şehirler hiç unutulmuyor. Dolayısıyla Didimspor’un son iki maçı da aldıktan sonra erken şampiyonluk tur atmasını bekliyorum. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Didimspor kulüp Başkanı Kadir Akar ,  Asbaşkanı, Deniz Polat ve Antrenör Hüsnü Coşkun ile birlikte    Didim Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu'nu makamında ziyarette etti ve kulübe olan ilgisinden ve gerek stadyuma gelerek gerekse saha da kendilerine gösterdikleri alakadan dolayı Teşekkür Plaketi verdi.

Ziyaret sırasında Başkan yardımcısı Bankoğlu, yerel yönetimlerin mahalli spor etkinliklerine yasal olarak destek zorunluluğu dışında kişisel olarak da destek vermek durumunda olduğun söyledi. Görevlerinden fırsat buldukça spor aktivitelerine katıldığını da söyleyen Bankoğlu kendisine plaketi layık gören takım yöneticilerine teşekkür etti.

Didimspor yöneticileri kendilerini tribünlerde yalnız bırakmayan Didim Belediyesi Kültür Müdürü Naşit Oskay’ı da Makamında ziyaret ederek, hafta sonunda y oynanacak olan Didim Derbisine davet ettiler.

 

Bu hafta sonunda Didim Altınkumspor ile Didimspor arasında oynanacak olan Didim Derbisi için federasyona çim sahada oynamak için müracaatla bulunduklarını ancak fikstür gereği ev sahibi takım olan Altınkumspor’un da bunu istemesi gerektiğini belirten yöneticiler, tüm Didimlilerle birlikte Kültür Müdürü Naşit Oskay’ı da stadyumda görmek istediklerini belirttiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü