24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 18 Nisan 2017 17:06

VEGAN MUTFAK SERTİFKALARI VERİLDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

VEGAN MUTFAK SERTİFKALARI VERİLDİ

Vegan Festivali öncesi Didim Belediyesi Kadın Atölyesinde Mart ayı içöerisinde düzenlenen Vegan Mutfak Atölyesine katılan Didimliler Sertifikalarını aldılar.

Yaklaşık 100 kadar Didimliye  29-30 Nisan Günlerinde yapılacak olan Didim VegFest öncesi ünlü aşçılar ve aşçılık eğitmenlerinin katılacağı Vegan Mutfak Atölyesi düzenlenerek Didim’deki lokantaların aşçılarına, Festivale katılmayı düşünen ev kadınlarına, Vegan/Vejetaryen yemek konusunda meraklılara eğitim verilmişti. .

Beslenme ve detoks uzmanı Gül Kaynak , TVD dış ilişkiler koordinatörü, vegan yemek yazarı Sevda Sarp ve Emine Kılıç tarafından vegan&vejetaryen  beslenme, mutfakta dikkat edilecek düzenlemeler  ve tarifler üzerine anlatımların ve uygulamalı sunumların gerçekleştirileceği çalışma, herkese açık olarak gerçekleşmişti.

Didim Belediyesi ve Türk Vegan ve Vejetaryenler Derneği (TVD) organizasyonu ile 29 Mart 2017 günü düzenlenen atölye çalışmasına beslenme, detoks uzmanı Gül Kaynak, TVD dış ilişkiler koordinatörü, vegan yemek yazarı Sevda Sarp ve vegan Türk mutfağı aşcısı Emine Kılıç katılmıştı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü