17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 18 Nisan 2017 17:06

OYLARIMIZI VE GELECEĞİMİZİ ÇALDIRMAYACAĞIZ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

OYLARIMIZI VE GELECEĞİMİZİ ÇALDIRMAYACAĞIZ

CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş referandum sonrası ilk basın açıklamasını yaptı. Karataş “Oylarımızı Ve Geleceğimizi Çaldırmayacağız” başlığıyla yaptığı açıklamada “önce vatan diyen herkese teşekkür etti”

Açıklama şöyle; “ Biz haksızlığa hayır dedik.    Biz eşitsizliğe hayır dedik.  Biz yalnızlığa hayır dedik. Biz işsizliğe hayır dedik. Biz yoksulluğa hayır dedik. Biz tek adama hayır dedik ve biz diyoruz ki YSK ve muktedirler  tarafından oylarımızın ve geleceğimizin çalınmasına izin vermeyeceğiz. Sandıkta kazandığımız seçimi, YSK’nın  bozmasına hayır diyeceğiz.

YSK bizim aklımızla alay eder gibi açıklamaları ve kararlarıyla seçim sonucunun meşruiyetinin kaybolmasına sebep olmuştur.  Mühürsüz zarf ve oy pusulalarının geçerli sayılması skandaldır. Fazladan basılan oy pusulaları ve zarflar nerededir? Bunun gibi bir sürü sorunun cevaplanamadığı bir seçim meşruiyetini yitirmiştir.

Halkımıza öncelikle gösterdiği sağduyudan ve duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Didimli yurttaşlarımız %72 gibi bir oranla hayır diyerek gerekli mesajı gerekli yerlere vermişlerdir.

Bu süreçte yaptıkları çalışmalar ve destekleri dolayısıyla, önce vatan diyen CHP’li, Ak Parti’li, MHP’li , HDP’li , Vatan Parti’li ve diğer partilerden yurttaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Didim Demokrasi Platformu bileşenleri ve temsilcilerine, KESK, DİSK, Didim ve Akbük Cemevi, Atatürkçü Düşünce Derneği şubelerine ve tüm STK temsilciliklerine yaptıkları omuz omuza mücadeleden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Karataş’ın açıklamasının son bölümünde; “ CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm milletvekillerimize, İl ve ilçe başkanlarımıza, Belediye başkanlarımıza ve tüm örgütümüze gönülden teşekkür ediyoruz. Basmadık toprak çalmadık kapı bırakmayan Kadın kollarımıza, her şeyimiz olan Gençlik kollarımıza ayrıcalıklı olarak teşekkür etmek istiyoruz. Ve Didim İlçe yönetim kurulumuza da teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Yılmadık, Yılmayacağız ve mücadelemize devam edeceğiz.” Denildi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü